6423C 06423C CN-06423C 250W For Dell Inspiron 530s 531s Power Supply DPS-250AB-28 B
(1 customer review)
Part Number 6423C,06423C,CN-06423C
Alternative Parts XW605, XW604, XW784, YX303, XW783, YX301, YX299, 6423C, K423C N038C, H856C, YX302
Model Number DPS-250AB-28 B
Description
6423C 06423C CN-06423C 250W Dell Inspiron 530s 531s Power Supply DPS-250AB-28 B
Model Number DPS-250AB-28 B
Max Power 250Watt
Input 100-120V/ 8.0A , 200-240V/ 4.0A50~60Hz
Application Dell Inspiron 530s 531s
Condition Refurbished, Tested, Working
Model Number DPS-250AB-28 B
Max Power 250Watt
1 review for 6423C 06423C CN-06423C 250W For Dell Inspiron 530s 531s Power Supply DPS-250AB-28 B